Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Uzzināt vairāk

Par projektu

KOMERSA sniedz iespēju iegādāties plaša sortimenta preces jūsu biznesam, mājai un atpūtai, uzzināt par dažādu specialistu pakalpojumiem, ātri sazināties ar pārdevējiem un atrast biznesa partnerus, ka arī publicēt savus piedāvājumus par brīvu un neierobēžotā daudzumā!

Mūsu lietotājiem ir piekļuve izdevīgiem piedāvājumiem, jo pērkot tieši no piegādātājiem, iespējams iegādāties preces par zemākām cenām, nekā vietējos veikalos! Aprakstot savu pieprasījumu ar filtru palīdzību un saglabājot to, jūs varat būt pārliecināti, ka nepalaidīsiet garām labākus piedāvājumus. Mēs paziņosim, kad parādīsies piedāvājums, kurš atbilst izvēlētiem parametriem.

KOMERSA lietotāji gūst daudz priekšrocību:
- bezmaksas piedāvājumu publicēšana neierobežotā daudzumā;
- ātra meklēšana ar filtru palīdzību, aprakstot meklēta parametrus;
- atraktīvs dizains, atbilstošs mūsdienīgām tendencēm;
- optimizēts interfeiss;
- iespēja autorizēties ar sociāla tīkla kontu (Facebook, Google+);
- ātra saziņa ar pārdevējiem pa e-pastu, tālruni vai SMS;
- savu sludinājumu viegla pārvalde;
- iesniegto piedāvājumu rediģēšana;
- operatīva saziņa ar izstrādātājiem un klientu atbalsts;
- iespēja saglabat meklējumus un atgriezties pie meklēšanas jebkurā laikā;
- piedāvājumu pievienošana favorītos;
- savu piedāvājumu virzīšana starp līdzīgiem sludinājumiem;
- personīgas rekomendācijas uz jūsu interešu pamata;
- iespēja dalīties ar piedāvājumu sociālajos tīklos;
un daudz citu.

Pērciet automobīļus, nekustāmo īpašumu, rezerves daļas, izejvielas, instrumentus, mēbeles, tehniku un citas jaunas vai lietotas preces, atrodiet darbu un piedāvājiet vakances, rīkojiet izsoles, izmantojiet dažādus pakalpojumus. Serviss ir ērts un intuitīvs lietošanā, dizaina jauninājums izpaužas multifunkcionalitātes un vienkaršības salikumā. Dizains izstrādāts tā, lai lietotājam būtu vienādi viegli orientēties jebkurā viedierīcē. Par servisa lietošanu nav jāveic samaksa neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat preces privātiem nolūkiem, atkalpārdošanai vai resursus uzņēmumam.

Šeit katrs var nopelnīt un veicināt sava uzņēmuma izaugsmi! Atliek tikai izvietot preces, kurus vēlaties pārdot. Drīzumā būs pieejams pakalpojums «Personīgais interneta veikals», kur jūs varēsiet izvietot savus piedāvājumus atsevišķi no citu lietotāju precēm. Sekojiet jaunumiem!

Projekts KOMERSA tikko iesāka savu darbību un ir realizēta tikai daļa no mūsu inovātīvajām idejām. Tiek plānots pilnveidoties un attīstīt servisu un pakalpojumu klāstu. Lietotāji ir laipni lūgti iesaistīties projekta attīstībā un virzībā, izsakot savus ierosinājumus un ieteikumus projekta uzlabošanai. Aicinām jūs sūtīt savas atsauksmes, mēs ņemsim vērā katru viedokli!